BEZMAKSAS PIEGĀDE LATVIJĀ VIRS 30 EUR!

PIEGĀDES IESPĒJAS:

Veids:

     Cena: 

DPD pakomāts

    (4.80)

KURJERS LATVIJĀ

    (10.00€) 

Saņemt "Dobeles sveču firmas veikals" uz vietas 

(bezmaksas)

*BEZMAKSAS PIEGĀDE - bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 30 EUR ar DPD pakomātiem. Pie piegādes ir jāizvēlās opcija  - DPD Pickup Latvija 0.00!

(bezmaksas)


PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA:

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur www.dobelessveces.lv (turpmāk - Interneta veikals), norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pasūtījums jāapmaksā 24 h laikā. JA RĒĶINS NETIEK APMAKSĀTS NOTEIKTAJĀ LAIKĀ UN PILNĀ APMĒRĀ, PASŪTĪJUMA PIEGĀDE NETIEK UZSĀKTA!

*Ja rēķins tiek apmaksāts pēc norādītā laika, pasūtījuma piegāde netiek uzsākta un iemaksātā nauda tiek atgriezta pēc Pircēja iesnieguma saņemšanas!

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 2-10 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci.

SAŅEMŠANA VEIKALĀ:

Saņemiet pasūtījumu bez piegādes maksas – DOBELES SVECES Firmas veikalā Dobelē, Uzvaras ielā 22 uz vietas darba dienās no plkst. 12:00 līdz 17:00 (DARBA LAIKS VAR MAINĪTIES UN TAM VAR SEKOT LĪDZI: https://www.balticcandles.com/lv), taču, lūdzam ņemt vērā, ka, atkarībā no iesūtīto pasūtījumu daudzuma, Pārdevējs nodrošina pasūtījumu apstrādi un preču sapakošanu 2-10 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, taču, jebkurā gadījumā, NE ĀTRĀK KĀ NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ pēc pasūtījuma veikšanas un pirkuma apmaksas. Par preces saņemšanas laiku Pircējam tiks individuāli ziņots.

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur Interneta veikalu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pasūtījums jāapmaksā 24 h laikā. JA RĒĶINS NETIEK APMAKSĀTS NOTEIKTAJĀ LAIKĀ UN PILNĀ APMĒRĀ, PASŪTĪJUMA PIEGĀDE NETIEK UZSĀKTA!