Baltic Candles Ltd
https://www.balticcandles.com/lv
 

„Dobeles sveces” zīme ir zīmols, kas ir zināms Baltijas pircējiem. Šī zīmola produkciju vietējie pircēji atpazīst un pieprasa veikalos, jo tas sargā stabilas vērtības, zināmo kvalitāti un skaidri garantē produkta vietējo izcelsmi.

Baltic Candles Ltd


PAR MUMS

 • Baltic Candles uzņēmuma vēsturiskā saikne un pieredze sveču ražošanā ir teju gadsimtu sena. Šobrīd uzņēmums ir lielākais ražotājs Baltijā un viens no lielākajiem sveču ražotājiem Eiropā, gadā saražojot >5 000 tonnu sveču.  Mums ir plaša pieredze dažādu sveču  ražošanā - piedāvājam gan telpās lietojamas sveces, gan āra sveces.
 • Ražojam pulverpresētās sveces, rustika sveces, stearīna sveces, figūrsveces, dārza sveces un aromātiskās sveces. Mūsu produkciju var iedalīt arī pēc tematikas - ražojam dažādiem svētkiem paredzētas sveces: Lieldienu, Ziemassvētku, Valentīna dienas un Helovīnu sveces,  tāpat pircēju iecienītas ir patriotiskās sveces un jubilejas sveces, t.sk. karoga krāsās, ar tautiskiem un tradicionāliem simboliem un spēka zīmēm. Piedāvājam sveces traukos.
 • 97 % saražotās produkcijas eksportējam. Mūsu klienti ir gan Skandināvijā, gan Eiropas valstīs un arī ASV, bet mūsu klientu klienti aptver visu pasauli.
 • Mūsu klienti ir gan lielveikalu tīkli, gan specializēti dāvanu veikali un restorāni, kā arī augstas klases interjera preču veikali. Ražojam klasiskas un labi pazīstamas, kā arī dizaina sveces.
 • Piedāvājam profesionālu padomu kolekciju izstrādē, sākot ar sveču dizainu un krāsām, un beidzot ar pilnu produktu pakošanu pēc klienta vēlmēm.
 • Atrodamies Dobelē, un lepojamies ar to, ka nodrošinām darbu vairāk nekā 300 apkārtnes iedzīvotājiem. Esam patrioti tajā ko darām un vietā kur veicam produkcijas ražošanu, tāpēc atbalstām Dobeles pašvaldības organizētas iniciatīvas ar savu produkciju, esam  domes partneris ikgadējā Sniegavīru saieta atbalstīšanā.
 • Baltic Candles filozofija ir ilgtspējīga uzņēmuma attīstība, kurā mūsu galvenās vērtības ir kvalitāte, individuāla sadarbība ar klientiem un pastāvīga attīstība. Tās ir vērtības pie kā turamies visos darbības procesos, tāpēc mūs ciena, novērtē un izvēlas partneri visā pasaulē.

KVALITĀTE

 • Baltic Candles izmanto pārbaudītas, drošas un dabīgas izejvielas, kā arī videi draudzīgas ražošanas tehnoloģijas, tādējādi nodrošinot gaidīto rezultātu - augstas kvalitātes sveces.
 • Ražojam pulverpresētās sveces, rustika sveces, stearīna sveces, figūrsveces, dārza sveces un aromātiskās sveces.
 • Visu produkciju rūpīgi pārbaudām savā laboratorijā, kā arī esam ieguvuši starptautiskus kvalitātes apliecinājumus. Mūsu sveces tiek ražotas saskaņā ar kvalitātes standartu RAL, kuru piešķir Eiropas Kvalitātes Asociācija, bet stearīna sveces ieguvušas Skandināvijā populāro, EKO SWAN zīmi, kas ir produkcijas augstākās kvalitātes apliecinājums videi draudzīgo produktu kategorijā, to dēvējot par ekoloģisko produktu. Šīs stearīna sveces ir īpaši videi draudzīgākas, jo tās ražo no stearīna, kas tiek iegūts no produktiem, kas rodas no dzīvnieku apstrādes rūpniecības. Baltic Candles ražošanā izmanto arī palmu vaskus un sojas vaskus. Arī šie izejmateriāli ir iecienīti sveču produktos, jo tiek izgatavoti no dabā iegūtām atjaunojamām izejvielām.
 • Stearīns, kas ražots no palmu vaskiem ir RSPO sertificēts. Tas nozīmē, ka mūsu izmantotais stearīns nāk no drošām un kontrolētām palmu ieguves un pārstrādes vietām pasaulē, kur palmu plantācijas tiek atbilstoši atjaunotas un nodrošināts ilgtspējīgs atjaunošanas process, kā arī tajās ir nodrošināta eļļas piegāžu izsekojamība.
 • Piedāvājam dažādus sveču apstrādes veidus, apdrukas, rakstus, reljefus un zīmējumus, radot atšķirīgām vajadzībām piemērotas dizaina sveces. Mūsu produkcijas klāstā ir gan tehnoloģiski ražotas sveces, gan ar rokām darinātas.