PAR ATTEIKUMA TIESĪBU IZMANTOŠANU

Latvijas Republikas normatīvie akti nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

DISTANCES LĪGUMS:

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA “Baltic Candles Ltd”, reģistrācijas numurs: 40003284016, juridiskā adrese: Dobele, Uzvaras iela 22 (turpmāk - Pārdevējs) no vienas puses un persona, kas veic pasūtījumu (turpmāk - Pircējs), no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: 

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

ATTEIKUMA TIESĪBAS:

Pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā atteikties no noslēgtā Distances līguma (turpmāk - Līgums), neminot iemeslu. Ja termiņa beigas iekrīt valstī oficiāli noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam jānosūta Pārdevējam pa e-pastu: [email protected] vai pa pastu uz adresi: Uzvaras iela 22, Dobele, LV-3701, Latvija atteikuma vēstuli (aizpildītu atteikuma veidlapu) kopā ar pirkumu apliecinoša dokumenta kopiju. Atteikuma vēstules veidlapu varat atrast te - atteikuma tiesību veidlapa.docx

Saņemto preci jānosūta atpakaļ vai jānodod (produkta oriģinālajā, individuālajā iepakojumā - ja konkrētajam produktam tāds ir) uz Dobeles sveces Firmas veikalu Dobelē, Uzvaras ielā 22, LV-3701, Latvijā ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šī Līguma. Termiņš būs ievērots, ja Jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 kalendāro dienu termiņa beigām. Ņemot vērā, ka prece ir trausla, pievērst uzmanību iepakojumam, ja prece tiek sūtīta atpakaļ ar kurjeru vai pa pastu (sūtījuma pakas jāpako tā, lai katra svece tiek iepakota un, lai kastē nav brīvas vietas, tādējādi liedzot svecēm brīvi kustēties un pasargātu no iespējamības kastei saspiesties, ja tai virsū tiek uzlikta cita kaste. To var panākt, kastes brīvajās vietās ievietojot kartonu vai burbuļplēvi). Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nogādāšanu atpakaļ, sedz Pircējs.

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, nauda tiks atgriezta Pircēja atteikuma veidlapā norādītajā norēķinu kontā ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no atgriezto preču saņemšanas brīža.

PIRCĒJS NEVAR IZMANTOT ATTEIKUMA TIESĪBAS, JA:

  • preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • preces tiek atgrieztas neorģinālā iepakojumā vai tiek atgrieztas bojātas.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.